bukiet

To miejsce przeznaczone jest na gorące podziękowania dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób  i w jakiejkolwiek formie wspomogli nasze placówki: szkołę i przedszkole.

Okazana w ten sposób hojność i dobroć jest dla nas dowodem, że zawsze możemy liczyć na Państwa pomoc, i że nigdy nie pozostajemy osamotnieni w naszych codziennych zmaganiach.

Wielokrotnie przekonaliśmy się, że nasza szkoła może liczyć na pomoc

LUDZI DOBREJ WOLI:

• Serdecznie dziękujemy Panu Przemysławowi Dryndosowi, właścicielowi Firmy Handlowo-Usługowej GULIWER EXPRESS EUROPA za dowóz uczniów naszej szkoły na Gminny Konkurs Recytatorski, który odbył się 10 maja 2023 r. w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie.
    • Serdeczne podziękowania w zorganizowaniu II Świętokrzyskiej Olimpiady Przedszkolaka:
      - p. Marii Witek P.P.U.H. „Witek”
      - p. Łukasza Kapusty Termotransferowy Sp. z o.o.
      - p. Przemysława Dryndosa F.H.U. Guliwer Express Europa
      oraz anonimowych darczyńców wspierających działania naszej placówki.
      Doceniamy również wsparcie p. radnego Roberta Maligi, który odwiedził Naszych zwycięzców z łakociami.