Międzynarodowy Dzień Teatru

W marcu na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru.

Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wybrali się 20 marca do  Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie.

Naszych najmłodszych widzów, czyli uczniów klas I-III Teatr Kubuś zaprosił na „Przygody Koziołka Matołka” – pogodne, rozśpiewane i pełne uroku przedstawienie, które przeniosło dzieci w świat emocjonujących przygód, śmiesznych sytuacji i pouczających historii.

Dla uczniów klas IV- VII  aktorzy Teatru ES przygotowali inscenizację „Małego Księcia” Antoine de Saint Exupéry’ego. To ponadczasowy spektakl, który za sprawą bajkowej scenografii wzbogaconej wizualizacjami oraz dzięki wzruszającej oprawie muzycznej, pozwolił odkryć młodzieży tajemnice miłości, przyjaźni, wierności, dobra i zła.